Veli Yorumları


Mehmet Oyal den çok memnunum. Kızımdaki özgüven problemini tyatro çalışmaları ile destekleyen öğretmenlerimize teşekkür ederim. Ve bizi güleyüzleiyle karşılayn tüm kadroya teşekkürler.

Aynur DEDE Öğrenci Velisi

Aynur DEDEÖğrenci Velisi

Mehmet Oyal deki öğretmen kalitesinden çok memnunum. Ve tabi biz velileri unutmayan , bizler içinde çeşitli kurslar açan idaremize de teşekkürler.

Gülperi POLAT Öğrenci Velisi

Gülperi POLATÖğrenci Velisi

Öğretmenlerimizin bizimle olan ilgisi çok iyi. Varolan problemelrin hızlıca çözüm bulması beni memnun ediyor.

Tayibe TAN Öğrenci Velisi

Tayibe TANÖğrenci Velisi

Öğretmenlerimizin Hakan için hazırladığı özel program ve yoğun çalışması neticesinde şuan devlet okulumuzda problem yaşamıyoruz. Yönetimin bizim özel problemlerimize dahi çözüm bulması gerçekten çok iyi.

Ümmü TÜRKMEN Öğrenci Velisi

Ümmü TÜRKMENÖğrenci Velisi

Öğretmenlerimizin ilgisi çok güzel . Özellikle çocuğumun davranış problemleri için yapmış oldukları terapiler ve bize gösterdikleri yollar sayesinde problemlerimizi aşıyoruz.Servislerin bize kolaylık sağlaması bizi mutlu ediyor.

Sevgi SEZGİN Öğrenci Velisi

Sevgi SEZGİNÖğrenci Velisi

Otizmli olan oğlum un öz bakım becerilerinde gelişme göstermesi beni memnun ediyor. Özellikle Bedriye hocamızın yoğun ilgisi mükemmel.

Şermin YILMAZ Öğrenci Velisi

Şermin YILMAZÖğrenci Velisi

Mehmet Oyal e başladığımızda Yasin in kesinlikle derslere girmek istemiyor , zorla taşıyarak derslere sokuyorduk . Özellikle teknolojik aletlerin satıldığı yerlerin , bakkal ve marketlerin önlerinden geçemiyorduk. Hayatımız bu kadar zorken şimdi bu zorlukları yaşamıyoruz. Yasin ile her yere gidebiliyoruz. Dışarıya çıkmaktan çekinmiyorum. Öğretmenlerimizin ve idaremizin ilgisi ve sevgisi için çok çok teşekkürler.

Besna KARANFİL Öğrenci Velisi

Besna KARANFİLÖğrenci Velisi

Mehmet Oyal e başladığımızda Mehmet Ali ilkokul 3. Sınıfa gidiyordu ve okuma yazma bilmiyordu. Eğitime başladıktan sonra okuma – yazmayı öğrendi. Matematik ve diğer akademik becerileri geliştirdi. Ve tabi disiplinli yaklaşımları sayesinde hayatını disipline soktu. Hocalarımızın değerler eğitimi de vermesi benim söylediğim ama yapmadığı şeyleri de yapmaya başlamasını sağladı.

Meryem GÜNAY Öğrenci Velisi

Meryem GÜNAYÖğrenci Velisi

Öğretmenlerimizin çabalarından ve bizleri çalışmalarına dahil etmesinden çok memnunum. Genel olarak öğretmen, idare , hizmetli ve servis çalışanlarına teşekkürler.

Netice ORUÇ Öğrenci Velisi

Netice ORUÇÖğrenci Velisi

Down sendromlu olan oğlum Keremcan ın el becerilerinde baya gelişme sağladık. Kurumumuzdan memnunuz.

Şadiye SAİN Öğrenci Velisi

Şadiye SAİNÖğrenci Velisi

Çocuğum Mehmet Oyal e başladığından beri sosyal gelişimi gelişti. Verilen fazla olan ana sınıfı çevreyle iletişimini artırdı. Bireysel eğitim, ana sınıfı, duyu bütünleme ve dil çalışmaları ile okulumuzdan çok memnunum.

Selvinaz ŞİŞMAN Öğrenci Velisi

Selvinaz ŞİŞMANÖğrenci Velisi

Ticari kaygıları olmayan, çocuklarımızın eğitim ve gelişimsel kaynaşması sağlandığı bir kurum olduğu için memnunum.

Leyla BİTER Öğrenci Velisi

Leyla BİTERÖğrenci Velisi

Kızım Mukina kurumdan aldığım fizik tedavi hizmetleri ile eskiye oranla elini, ayağını daha aktif kullanıyor. Baya gelişme katettik. Fizyoterapistlerimizden çok memnunum. Zihinsel engeli olmayan kızım bu fiziksel sorunları nedeni ile içine kapanıktı. Kurumumuzdan ekstra sosyal gelişimi için sınıf etkinleriyle destek aldıktan sonra biraz daha mutlu ve ilişkileri iyi oldu.

Rahime DOĞAN Öğrenci Velisi

Rahime DOĞANÖğrenci Velisi

Kurumda bireysel eğitim ile beraber faydalandığımız grup eğitimi sayesinde daha kısa sürede gelişim görüyoruz. Bire bir eğitimde çalışılan faaliyetlerin tekrarının ve sosyal iletişimi artırmak için grup eğitiminin faydasını söylemeden geçemeyeceğim. Ayrıca Halk eğitim merkezlerinden gelen hocalarımızla yapılan çalışmalar veli olarak bizleri fazlasıyla motive ediyor. Çocuklarımızı beklerken bizlerde faydalı işlerle uğraşıyoruz. Tüm yapılanlar için kurumumuza teşekkürlerimi sunuyorum.

Neşe ERDOĞAN Öğrenci Velisi

Neşe ERDOĞANÖğrenci Velisi

8 yıl 9 aylık bir serüven bizimkisi. Minicik ellerini tutan öğretmenlerimiz, şimdi taklit becerileri gelişmiş, ince motor becerileri ilerlemiş, komutları yerine getiren ve oyun becerileri gelişmiş bir birey olarak eğitimine devam etmektedir. Aile olarak zorlandığımız günlerde psikolojik olarak bizlere destek sağladığınız için ve tüm emekleriniz için teşekkürler.

SÜNDÜZ ÖZAN Öğrenci Velisi

SÜNDÜZ ÖZANÖğrenci Velisi

Muhammed Emin 4 yaşından beri kuruma gelip eğitim alıyor. Şuan 13 yaşında . Yıllardır aynı kurumda, aynı düzen içerisinde kendini geliştirerek devam eden kurumumuzdan memnunuz. Bizler içinde sağladığınız katkılara teşekkürler.

NESLİHAN BALOĞLU Öğrenci Velisi

NESLİHAN BALOĞLUÖğrenci Velisi

Uzun soluklu bir eğitim hayatımız oldu Onur la. 10 yıldır aynı eğitim kurumundan eğitim alıyoruz. Akademik beceriler konusunda oldukça fazla ilerledik. Bunun yanı sıra doğru iletişim kurması için de çok çalışmalar yapıldı. E-kpss içinde bizi yönlendirdiğiniz için ve bilgilendirme yaptığınız için çok teşekkürler MOYAL ailesi.

MÜZEYYEN TEPRET Öğrenci Velisi

MÜZEYYEN TEPRETÖğrenci Velisi

15 yıldır Mehmet Oyal ailesinin bir üyesiyim. Kuruma başladığım ilk yıllarda göz teması kuramayan, konuşamayan, iletişim becerileri neredeyse hiç olmayan çocuğumun, şu andaki durumu aslında çok şeyi anlatıyor bu kurum hakkında . Özellikle ergenlik döneminde bize yardımcı olan ve her zaman desteğini esirgemeyen öğretmenler ve idaremize çok teşekkür ediyorum. Bireysel olarak çocuk eğitimin yanında; aile eğitimleri ile de destek veren kurumumuz; bizim bunaldığımız, işin içinden çıkamadığımız durumlarla baş edebilmeyi öğretmiş oluyor. Eğitimin bir parçası olan veli kısmını, sizlere anlatmak istiyorum. Bizler çocuklarımızla ilgilenirken kendimize vakit bulamayan veliler olarak, yapacağımız aktiviteleri okulumuza getiren ve bizlere bu olanakları sunan Kurum Müdürümüz Fatma YALÇIN a sonsuz teşekkürler . Beyoğlu Halk Eğitim merkezinin kurumumuzda açmış olduğu kurslarla deşarz oluyoruz. Kendimizi iyi hissettikçe , çocuklara olan verimliliğimiz, sabrımız daha da artıyor. Kendim ve Ömer adına öğretmenlerimize, okul yönetimine, Halk eğitim öğretmenimiz Serpil öğretmene şükranlarımızı iletiyorum. İyi ki varsın MOYAL.

Saadet GÖZETİCİ Öğrenci Velisi

Saadet GÖZETİCİÖğrenci Velisi

Oğlum Muhammed Ali okulumuzu çok seviyor. Nasıl sevmesin ki, 15 yıldır bu okuldayız. Öğretmenlerimizden , okulun ilgisinden, çocuğumun her dönemi ile ayrı ayrı ilgilenen tüm personelden memnunum. Hepsine sonsuz teşekkürler.

FATMA AYDIN Öğrenci Velisi

FATMA AYDINÖğrenci Velisi

Çocuğum Mehmet Oyal e başladığında sadece 4 kelime söyleyebiliyordu. Akıcı konuşması yoktu. Şuan akranları ile aynı seviyede konuşuyor. Hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere de kurslar açıldığı için idaremize teşekkür ediyorum.

Şirin ALKIŞ Öğrenci Velisi

Şirin ALKIŞÖğrenci Velisi

Merhabalar ; Kızım Sema Dinç i zihinsel yetersizlik sebebiyle Mehmet Oyal a getirmekteyim. Daha önce gittiğim diğer kurumlarla kıyasladığımda en önemli farkın, çocuğumun ileriye dönük kendi yaşamını sürdürebilmesi için çalışmalar yapılması benim için çok anlamlı. Özellikle bireysel hocalarımız İrem ve Ayça hocaya, grup öğretmenimiz Muhsine hocaya çok çok teşekkür ederim. Ayrıca benim de diğer arkadaşlarım gibi katıldığım mefruşat, dikiş kursları için sayın Müdürümüz Fatma Yalçın a , kurs hocamız Serpil hoca ya teşekkür ederim. İyi ki varsın Mehmet OYAL.

DİLEK DİNÇ Öğrenci Velisi

DİLEK DİNÇÖğrenci Velisi

WeCreativez WhatsApp Support
Hoşgeldiniz, bize buradan ulaşabilirsiniz.